Wedstrijdtrainingen

De wedstrijdrijders hebben de mogelijkheid om op 5 verschillende uren te trainen.
 
Maandagavond van 20.05 uur tot 21.15 uur, marathontraining
Dinsdagavond van 18.15 uur tot 19.15 uur (clubfaciliteiten, uitsluitend op uitnodiging van de baancommissie).
Woensdagavond van 18.15 uur tot 19.15 uur, wedstrijdtraining
Vrijdagavond van 18.00 uur tot 19.00 uur (topsportuur, uitsluitend op uitnodiging van de ijsaan).
Zaterdagochtend van 07.00 uur tot 08.10 uur, wedstrijdtraining
 
De groepsindeling is als volgt:

Maandagavond 20.05 – 21.15 uur

  • Michel Hulshof
  • Henny Koetsier
  • Joost Neuvel
  • Cees van der Plas
  • Epco Porte
  • Epco Porte
  • Clément Torre
  • Bas de Zwart

Trainers:

Trainers:

index

Rinus Mazee

.

.

.

Dinsdagavond 18.15 – 19.15 uur

  • Shelley Blaauw
  • Milou Butter
  • Ward Dielissen
  • Siem Dongelmans
  • Pien Hersman
  • Duco Jansen
  • Masja Keesman
  • Laura Linssen
  • Anouk Obdam
  • Jelle van Rijn
  • Sterre van Schaik
  • Bowien van der Spek
  • Marije van der Spek
  • Rianne Stroombergen
  • Stan Zirkzee
  • Mijke Zwetsloot

Trainers:

Trainers:

Jeff1

Jeff van Nobelen

index

Herold Dongelmans

Woensdagavond 18.15 – 19.15 uur

  • Jamy Blaauw
  • Shelley Blaauw
  • Milou Butter
  • Ward Dielissen
  • Siem Dongelmans
  • Mendy Duineveld
  • Julen Duivestein Pérez
  • Pien Hersman
  • Duco Jansen
  • Masja Keesman
  • Lars Linssen
  • Laura Linssen
  • Rosalynn Minck
  • Anouk Obdam
  • Jelle van Rijn
  • Isa Roubos
  • Sterre van Schaik
  • Tessa van Schie
  • Bowien van der Spek
  • Marije van der Spek
  • Rianne Stroombergen
  • Nymphe Visser
  • Sarp Visser
  • Thibaut Vos
  • Floris Wender
  • Tessa Zegers
  • Stan Zirkzee
  • Mijke Zwetsloot

Trainers:

Trainers:

Martin1

Martin Hersman

Richard1

Richard Jansen

Vrijdagavond 18.00 – 19.00 uur

  • Shelley Blaauw
  • Ward Dielissen
  • Pien Hersman
  • Masja Keesman
  • Laura Linssen
  • Sterre van Schaik
  • Bowien van der Spek
  • Rianne Stroombergen

Trainers:

Trainers:

index

Britt Huurman

index

Baantrainer

Zaterdagochtend 07.00 – 08.10 uur

  • Jamy Blaauw
  • Iris Butter
  • Milou Butter
  • Siem Dongelmans
  • Ellis van Giesbergen
  • Donna Hulsthof
  • Duco Jansen
  • Tom Loos
  • Rosalynn Minck
  • Marinda Nederhof
  • Anouk Obdam
  • Thomas Ouwehand
  • Jelle van Rijn
  • Marije van der Spek
  • Floris Wender
  • Tessa Zegers
  • Stan Zirkzee
  • Mijke Zwetsloot

Trainers:

Trainers:

Michel1

Michel Hulshof

Richard1

Richard Jansen

Jeff1

Jeff van Nobelen

index

Marians Obdam

Adresgegevens IJsbaan Haarlem
IJsbaanlaan 2
2024 AV  Haarlem